לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שכר טרחת עורך דין – תאונות דרכים

  לא אחת, נאלצים נפגעי תאונות דרכים לספוג הפסדים כספיים רבים בעקבות תאונת הדרכים. פגיעה בתאונת דרכים יכולה להוביל להוצאות רפואיות רבות, הפסדי ימי עבודה וכדומה. לכן, רבים מנפגעי תאונות הדרכים חוששים להיקלע להוצאה נוספת של תשלום שכר טרחת עורך דין.

  > לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות חייגו 04-6990886

  ניהל תיק תאונת דרכים מצריך עבודה רבה מצד עורך הדין. תביעה לפיצויים בגין תאונת דרכים יכולה להמשך זמן רב ומהצד השני תביעה כזו יכולה להסתיים בפשרה עוד בטרם הגשת התביעה, אולם, אין בכך כדי להשפיע על שכר הטרחה של עורך הדין מכיוון ששכר הטרחה המקסימלי שעורך הדין המטפל בתביעת תאונת דרכים יכול לגבות קבוע בחוק.

  אז מהו שכר הטרחה של עורך דין בתיק תאונת דרכים?

  בהתאם לחוק, שכר הטרחה המקסימלי בעבור תביעה של תאונת דרכים יהיה כדלקמן:

  1. פשרה ללא הליכים משפטיים אם הושגה פשרה בטרם הגשת תביעה לבית המשפט, שכר הטרחה שעורך הדין יגבה יהיה בשיעור של לא יותר מ-8% + מע"מ מסכום הפיצויים.
  2. אם לאחר הגשת התביעה הגיעו לפשרה אם עורך הדין הגיע לפשרה לאחר הגשת התביעה, שכר הטרחה שעורך הדין יגבה יהיה בשיעור של לא יותר מ-11% + מע"מ מסכום הפיצויים.
  3. לאחר פסק דין אם התביעה הסתיימה בפסק דין שניתן בבית המשפט, שכר הטרחה שעורך הדין יגבה יהיה בשיעור של לא יותר מ-13% + מע"מ מסכום הפיצויים.

  שכר טרחת עורך דין בתיק תאונות דרכים לא משפיע על גובה הפיצוי

  לסכום הפיצויים שיקבע או יוסכם, חברת הביטוח תוסיף תשלום בגובה שכר הטרחה. כך יוצא ששכר הטרחה אינו משפיע על סכום הפיצוי.

  יודגש, כי שכר הטרחה יגזר ממלוא הפיצויים, לרבות הוצאות.

  למה לפנות אלינו?

  משרדנו מתמחה בנזקי גוף ובתיקי תאונות דרכים בפרט. לצוות המשרד ניסיון עשיר בליווי נפגעי תאונות דרכים, הן בניהול המו"מ והן בייצוגם בבתי המשפט. המשרד מחוייב לעבוד בהתאם לחוק לפיכך שכ"ט עו"ד בייצוג נפגעי תאונות דרכים מבוסס על הצלחה ומשולם רק במקרה של זכיה.

  משרד עורכי הדין אבירם טולדנו מעניק ליווי משפטי מקצועי ואיכותי לנפגעי תאונות דרכים. צוות המשרד רואה לנגד עיניו את טובת הלקוח תחילה ופועל בנחישות על מנת להשיג עבורו את הפיצוי המירבי במהירות המקסימלית.

  אנו בעלי נסיון עשיר והצלחות מרובות בליווי וייצוג נפגעי תאונות דרכים.

  * אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יש לראות בכתוב הסבר כללי בלבד. אין להסתמך ו/או לפעול בהתאם לאמור לעיל ללא ייעוץ משפטי.

  לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט