לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  פיצוי בגין אובדן כושר עבודה

  מהו הפיצוי בגין אובדן כושר עבודה?

  אובדן כושר עבודה הוא מצב בו אדם אינו מסוגל לעבוד עוד כפי שעבד בעבר, ובשל כך נפגעה יכולת ההשתכרות שלו בין אם באופן מלא או חלקי.

  פיצוי בגין אובדן כושר עבודה הוא רכיב נוסף בביטוח תאונות אישיות המזכה את המבוטח בתשלום חודשי בגובה המוסכם בין המבוטח למבטח באופן שמחליף את השתכרותכם בזמנים שבהם אבדתם את כושר עבודתכם בשל תאונה.

  > לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות חייגו 04-6990886

  מה עושים במצב שבו אין ביטוח תאונות אישיות / ביטוח אובדן כושר עבודה?

  אם אין בידיכם ביטוח תאונות אישיות/ ביטוח אובדן כושר עבודה, יש לבחון האם אתם מבוטחים במסגרת עבודתכם בביטוח מנהלים שגם הוא מזכה בפיצוי חודשי באחוזים מסוימים מהמשכורת החודשית.

  פיצוי מביטוח לאומי בגין אובדן כושר עבודה

  פיצוי בגין אובדן כושר עבודה ניתן לתבוע מהמוסד לביטוח לאומי במסגרת תאונת עבודה – לאחר שנפצעתם ונבצר מכם לשוב לעבודה. לשם כך, יש להגיש תביעה לדמי פגיעה שמזכה בפיצוי בעבור מקסימום 90 ימים. לאחר מכן, אם עדיין נמנע מהתובע לשוב לעבודה – ניתן להגיש תביעת נכה נזקק אשר יזכה את התובע בפיצויים בגובה הנכות הזמנית שתקבע לו.

  אובדן כושר עבודה (בגובה מסוים) הוא אחד מהתנאים לקבלת קצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי.

  סובלים מאובדן כושר עבודה? פנו אלינו

  נפגעתם כתוצאה מאובדן כושר עבודה בשל תאונת דרכים או תאונת עבודה או מחלה כלשהי? מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה מומלץ ומנוסה?

  משרד עורכי הדין אבירם טולדנו מתמחים בייצוג בתביעות אובדן כושר עבודה נגד חברות ביטוח וקרנות פנסיה, אנו בעלי ניסיון עשיר בייצוג בתביעות אובדן כושר עבודה עם הישגים והצלחות משמעותיים.

  חשוב לציין כי שכ"ט עו"ד המקובל בתביעות אובדן כושר עבודה מבוסס על הצלחה ומשולם רק במקרה של זכיה.

  * אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, אלא יש לראות בכתוב הסבר כללי בלבד ואין להסתמך ו/או לפעול בהתאם לאמור לעיל ללא ייעוץ משפטי.

  לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט